1. Dark Light

Ohlédnutí za křtem a fanouškovské vzkazy :)

Křest mojí knihy Lami je za námi a mě nezbývá než poděkovat všem, kteří se účastnili! Byla to zase ohromná jízda a věřím, že vaše skvělá energie přinese knížce jenom to dobré! :)


Spousta z vás se účastnila tomboly – to znamená, že jste přinesli vzkazy pro Úhořího muže – a musím říct – všechny jsou naprosto úžasné. :) No posuďte sami níže, kde dávám k nahlédnutí ochutnávku toho, co jste přinesli!


Fakt stojí za to prohlédnout si a přečíst si všechny vzkazy osobně, stejně jako výstavu The Amazing Eel-Man, pokud jste ještě neměli příležitost… Můžete tak učinit do konce června v galerii TwinArt na pražském Arbesově náměstí 11.

A pokud byste chtěli prohlídku i s komentářem ode mne a skvělé kurátorky Reny Mužíkové, udělejte si čas ve čtvrtek 16. 6. od 18 hodin, kdy vás vezmeme na cestu životem Úhořího muže.

Ale zpátky ke knize - více o ní a dalších knižních projektech se dozvíte na stránkách Studia. Odtud se také dostanete na e-shop, kde můžete (nejen tuto) knihu, plakáty a pohledy s ilustracemi také zakoupit.
Přeji vám všem krásný červen!